ENG LIT LAT
LOGIN
Esileht

Partnerlus

Trüki

Telema Sertifitseeritud Partnerite programmis uustulnuk 1C

Üle miljoni ettevõtte kogu maailmas kasutab Venemaa päritolu majandustarkvara 1C. Telema jaoks oli SIA Elmi, ja firma poolt toetatud tarkvara 1C, sertifitseerimine 2014. aasta oktoobris oluline tähis.

Telema EDI Moodul on juurutatud paljudesse Baltikumis enamlevinud majandustarkvaradesse. Kui klient kasutab Telema poolt sertifitseeritud tarkvara, milles on Telema EDI Moodul, on e-dokumendivahetusega alustamine tema jaoks oluliselt kiirem ja soodsam.
 
2014. aastal said Telema Sertifitseeritud Partneri staatuse neli IT-firmat: kaks Lätis ja kaks Leedus. Mitmed sertifitseerimisprojektid on viimistlemisel ja jõuavad lõpuni tuleva aasta alguses. Lätis on lõppjärgus pilootprojektid tarkvaradele Tildes Jumis (Tilde) ja Winlats (Assako Smart). Leedu partnerid rakendavad aktiivselt ühise turunduse ja müügi võtteid - teevad turu-uuringuid, avaldavad EDI-teemalisi artikleid jne.
 
Eestis on Telemal kümme sertifitseeritud partnerit. 6. novembril, 2014 toimus Tallinnas IT-firmadele suunatud seminar “Majandustarkvara ja EDI - paras paar”. Paljude üritusel osalenud ettevõtetega käivad täna läbirääkimised partnerluse osas.
 
Täna on Telemal Eestis, Lätis ja Leedus kokku 16 sertifitseeritud partnerit: Ankravs, Rivile, New Vision, Nixor, Finvalda, KMA, Eurotec, BCS Itera, Sysdec, Taavi Tarkvara, Vallaste & Partnerid, Tresoor Tarkvara, Directo (kõigis Balti riikides) ja  Elmi.
 
Kui teie majandustarkvara toetab Telema Sertifitseeritud Partner, on Telema poolne liidestus Telema EDI süsteemiga tasuta. Liidestustasud on viidud miinimumini ka tarkvaratoe poolel - Telema EDI Mooduli aktiveerimine on paljudes tarkvarades tasuta. Lisainfot Telema Sertifitseeritud Partnerite aktiveerimistingimuste koha leiate meie kodulehelt.

Tagasi sisukorda

Investeering haridusse

Telemal on jätkuvalt hea koostöö haridusasutuste ja avaliku sektori organisatsioonidega. Meie töötajad on alati varmad täiendama oma teadmisi ning neid ka teistega jagama.
 
Sel suvel lõpetasid kaks kolleegi, IT projektijuht Raul Silde ja tootejuht Sven Uustalu, õpingud Tallinna Tehnikaülikoolis, olles esimeste seas, kes said Eestis magistrikraadi tarneahela juhtimises. Raul kirjutas oma magistritöö EDI juurutamise parimatest praktikatest Euroopas ning Sven tarnija poolt juhitud varude ehk VMI teemal.

Mõlemale värskele magistrile pakuti kohe ka lektoritööd. 2014. aasta sügissemestril pidas Sven magistriprogrammi tudengitele loenguid varude juhtimisest ja koostööst tarneahelas. Raul juhendas elektroonilise andmevahetuse kursust Tallinna Tehnikakõrgkoolis. Aine annab logistikatudengitele praktilisi teadmisi EDI projektide juhtimisest ja integratsioonist äriprotsessidega.
 
Septembris 2014 viis Telema TTÜ-s traditsiooniliselt läbi klassikalise tarneahelasimulatsiooni MIT Beer Game. Õllemängust võttis osa 45 Tarneahela juhtimise magistriõppe esimese kursuse tudengit.
 
Telema tegevjuht, dotsent Hele Hammer, on Tallinna Tehnikaülikooli Tarneahela juhtimise õppetooli hoidja.  Hele õpetab ka finantsjuhtimist ja ärianalüüsi EBS-s.

Tagasi sisukorda

Seminarid, loengud ja konverentsid EDI teemadel

Telema propageerib EDI ja paberivabu kaubandusprotsesse aastaringselt. Samuti oleme alati valmis toetama uuenduslikke ideid. Siit leiate kiire kalendrivaate 2014. aasta Telema üritustest. Linkide taga avanevad fotod ja lugemismaterjalid.

Veebruar
  • 27.02 “Ära jää EDI rongist maha” - Telema seminar potentsiaalsetele IT partneritele Riias
  • 28.02 Äripäeva kaubandusseminar, Hele Hammeri esitlus “Kuidas vähendada ja vältida tarneauke”
Märts
Aprill
Mai
Juuni
September
Oktoober
  • 08.10 Eesti Kaubanduse Aastakongress 2014 Telema osales toetajana koostöös organisatsiooniga ECR Baltic
  • 21.10 ISO-klubi Mektorys - Telema viis läbi e-arvete teemalise töötoa
  • 29.10 BCS Itera hommikukohv  “Tootmine, siin on kasud sees” - Mati Maasik tutvustas IT lahendusi tarneahela juhtimiseks
November
Detsember
 
Tagasi sisukorda