ENG LIT LAT
LOGIN
Esileht

Uudised

Trüki

7. juuli 2017
07.07.2017 Fujitsu Estonia sai kätte Telema Sertifitseeritud Partneri sertifikaadi
Fujitsu Estonia on üks viiest Telema Sertifitseeritud Partnerist, kes pakub IT-tuge MS Dynamics NAV-i tarkvara kasutajatele.
Telema EDI Mooduli arendus populaarsesse Microsofti tarkvarasse sündis Eesti IT-ettevõtete BCS Itera, Columbuse, HÄT Systemsi ja Fujitsu koostöös.

Läbi Telema EDI Mooduli tarkvaraversioonis MS Dynamics NAV2015 saavad kõik partnerite kliendid oluliselt mugavama ja kiirema ligipääsu Telema EDI teenustele. Internetipangaga sarnane moodul võimaldab kasutajatel otse majandustarkvaras vastu võtta elektroonseid tellimusi ja vastuvõtukinnitusi. Otse majandustarkvarast saab saata ka kaubaarveid ja saatelehti.

Samuti lihtsustab Telema EDI Moodul kuluarvete saatmist, vastuvõtmist ja haldamist e-arvetena. Lähemalt saate e-arvete võimaluste kohta lugeda siit.

Elektroonsete dokumentide kasutamine muudab kiiremaks paljud kaubandus- ja arveldusprotsessid, sest andmeid ei pea korduvalt käsitsi sisestama. Mida vähem on inimeste sekkumist, seda vähem esineb ka vigu. Nii on ettevõtetel võimalik kokku hoida nii aega kui ka raha.

Telema EDI Mooduli standardne aktiveerimine MS Dynamics NAV2015 tarkvaras Fujitsu klientidele võtab aega kuni kümme tööpäeva ning maksab kuni 1 500 eurot. Lisaks tuleb tasuda Microsofti litsentsimakse. Keerukamate kaubandusprotsessidega seotud dokumendivahetuse aktiveerimisel aitavad ettevõtteid Telema ja Fujitsu spetsialistid.

Tutvuge lähemalt Telema Sertifitseeritud Partnerite aktiveerimistingimustega.

Foto: Silver Raidla

Telema AS