ENG LIT LAT
LOGIN
Esileht

Uudised

Trüki

17. detsember 2013
17.12.2013 Nordea ja Telema alustasid koostööd
Nordea Finance Estonia AS võttis kasutusele Telema eFaktooringu teenuse, mis automatiseerib arvete loovutusprotsessi, muutes asjaajamise kliendi jaoks senisest kiiremaks ja mugavamaks.
“Meil on hea meel, et saame koostöös Telemaga muuta faktooringteenuse klientidele veelgi mugavamaks,” kommenteerib Nordea esindaja Signe Rähesoo. “Exceli failide ja emailide asemel toimib kõik automaatselt, mis tähendab, et protsess on kiirem ning turvalisem,” lisab ta.

Telema müügidirektori Mati Maasiku sõnul on tegemist väga hea uudisega Nordea faktooringuteenust kasutatavatele Telema klientidele, kes saavad nüüd nõutud informatsiooni panka saata selleks lisategevusi tegemata. “Kliendid saavad olla kindlad veavabas ning turvalises protsessis, mis kiirendab oluliselt kogu faktooringuteenust,” kinnitab Maasik.

Telema eFaktooring on lahendus finantsasutuse ning faktooringuteenust kasutava kliendi vahel, võimaldades automatiseerida arvete loovutusprotsessi. Telema eFaktooringu puhul liigub koopia müüja poolt ostjale saadetavast arvest automaatselt ka faktoorija infosüsteemi. Puudub vajadus andmeid topelt sisestada, kaob oht vigade tekkeks, protsess on kiire ning turvaline.  Telema eFaktooringu teenust pakuvad oma klientidele Swedbank ja Nordea Pank.

Euroopa juhtivasse pangandusgruppi kuuluv Nordea Pank on kõrgeima ehk AA- usaldusreitinguga kodupank Eesti turul, mis pakub universaalpanga tooteid ja teenuseid nii era- kui ka ärikliendile. Nordea märgi alla kuuluvad kõik peamised pangateenused: laenud, kaardid, säästu- ja investeerimisvõimalused (sealhulgas liising ja pension), igapäevapangandus.


Telema AS