ENG LIT LAT
LOGIN
Esileht

Sündmused

Trüki

5. november 2015
04.11.2015 Telema eFlow ja ostuarvete menetlemise infoseminar IT partneritele
Telema küsis oma IT partneritelt, kas nende tarkvara on valmis e-arvete massiliseks kasutuselevõtuks. IT-ettevõtete esindajad kogunesid seminarile, et saada sellele kinnitust ning tutvuda ostuarvete menetlemisega uue Telema eFlow teenuse abil. Eesti riigi plaane e-arvete kohustuslikuks muutumise osas 2016. aastal tutvustas rahandusministeerium.
Seminari fookuses oli teadvustada, et e-arved muutuvad Eestis kohustuslikuks juba 2016. aastal. Telema tutvustas tarkvaraarendajatele uut ostuarvete menetlemise lahendust Telema eFlow. Uue teenuse kasutuselevõtt võimaldab Telema klientidel täielikult üle minna e-arvetele, seda nii kauba- kui ostuarvete lõikes.

Pikemalt peatuti tehnilistel lahendustel ja tarkvara täiendustel, mida e-arvete täislahendus nõuab. Näiteks tuleb e-arvete sujuva rändluse jaoks täiendada müügiarvet ning Telema eFlow'ga liidestumiseks peab Telema EDI Moodulisse lisama uue dokumenditüübi ENTREC.

Elav arutelu ja arukad ettepanekud andsid tunnistust sellest, et Telema ja IT partnerid usuvad kolmepoolse kasu võimalikkusesse - võita saavad kõik: kliendid, tarkvarafirmad ja e-arvete operaator.

Vaata seminari ettekandeid siit.
Pildigalerii leiad Telema Facebooki lehelt.


Telema AS