MMT – alusta müügimeeskonna töös uut peatükki!

MMT muudab müügiagentide töö hoobilt tõhusamaks. Tellimuse koostamine müügipunktis on kiire ja lihtne, sest ajakohane info toodete ja kliendi kohta on MMT äpis alati käepärast. Äpis loodud tellimused jõuavad reaalajas Sinu ettevõtte laoprogrammi – ei mingit ümbertrükkimise vaeva.

Sinu jaoks lihtsustub strateegiliste otsuste tegemine – müügiagentide kogutud turuinfo on struktureeritud, infot saab võrrelda ja sellele pääseb ligi Telema Portaalis.

MMT abil suurendad müüki

Õige tööriistaga jääb müügiesindajatel rohkem aega visiitideks. Sinul ja Sinu meeskonnal on lihtsam oma põhitööle keskenduda.

Tellimused liiguvad reaalajas

Tellimused liiguvad reaalajas

MMT-d saab majandustarkvaraga liidestada. Nii on müügipersonalil võimalik teha tellimusi juba kliendi juures. Info jõuab reaalajas kolleegideni. Ei mingit ajamahukat märkmete ümbertrükkimist ega tellimuste kuhjumist.

Ajakohane info on alati käepärast

Ajakohane info on alati käepärast

Viimaseid andmeid laoseisu, kliendi eelmiste tellimuste ja arvete ning krediidiinfo kohta ei pea müügiagent enam uurima telefonitsi kontorist. Äpi abil on kogu klienti puudutav info Sinu müügiinimestega alati kaasas.

Väljapanekud Sinu silme ees

Väljapanekud Sinu silme ees

Sul on kauplustega kauba paigutuse kohta kindlad kokkulepped. Nende täitmist on hõlbus jälgida, kui omad väljapanekust fotosid ja märkmeid. Lõputute e-kirjade vahetamise asemel saab infot edaspidi äpi abil salvestada.

Turuinfo koguneb lihtsasti

Turuinfo koguneb lihtsasti

Tead täpselt, millist turuinfot strateegiliste otsuste langetamiseks vajad. Selle kogumiseks saad koostada küsimustikke, mida on müügiagentidel lihtne täita. Nii toetud müügi plaanimisel korrektsetele andmetele, mitte kõhutundele.

Äpi kasutamine – lihtsam kui 1 + 1

MMT äpp on ka esmakasutajale mugav. Et saaksid selle eelised võimalikult hästi enda heaks tööle panna, teeme soovi korral koolituse kogu Sinu meeskonnale.

Koosta ise sobiv pakett

MMT äpp koosneb kuuest moodulist. Jääb Sinu otsustada, milliseid funktsioone kasutama hakkad – mooduleid saad ise oma ettevõtte vajaduse kohaselt kombineerida.

MMT Tellimused

MMT Tellimused

Vormista tellimusi reaalajas

MMT Arved

MMT Arved

Väljasta arveid reaalajas

MMT Visiidid

MMT Visiidid

Planeeri ja halda kliendikülastusi

MMT Küsitlused

MMT Küsitlused

Kogu ja analüüsi turuinfot

MMT Väljapanekud

MMT Väljapanekud

Salvesta fotosid ja andmeid

MMT Pildid

MMT Pildid

Kuva ja kasuta tootepilte