50 000 Meriti kliendil nüüd võimalus Telema kaudu e-arveldada

E-arveldus, Uudised

50 000 Meriti kliendil nüüd võimalus Telema kaudu e-arveldada

Alates 2020. aasta maist pakub Telema Meritile e-arvete operaatori teenust. Merit on üks juhtivaid raamatupidamistarkvara pakkujaid eestis. See tähendab, et 50 000 ettevõtet, kes kasutavad Merit Aktivat, on saanud võimaluse saata ja vastu võtta e-arveid läbi Telema.

Meriti tegevjuht Andres Kert  selgitab: “Me otsisime usaldusväärset partnerit, et pakkuda oma klientidele kõrge kvaliteediga e-arvete teenust. Telema pikk ja veatu professionaalne ajalugu ning 99,9% teenuse kättesaadavus oli üks otsustavaid argumente Telema kasuks”.

 E-arvete juures on olulised märksõnad   e-arvete standardite konverteerimine  ja kõrge andmekvaliteet. Samuti on määrava tähtsusega sujuv teenus ja operatiivne klienditugi, sest võimalike vigade algpõhjuseid on lõppkasutajatel tihti keeruline mõista. Telema tegevjuht Hele Hammer kommenteerib: “Telemal on kogemusi üle 70 erineva tarkvara integratsiooniga. See on andnud meile teadmised ja oskused kvaliteetse teenuse pakkumiseks. Suurte koguste e-dokumentide haldamine on Telema jaoks igapäevane töö. Meie peamine fookus on EDI (elektrooniline andmevahetus) tarneahelas, kus me vahendame üle 18 miljoni dokumendi aastas, seega on meil küllaga kogemust. Oleme rõõmsad, et saame pakkuda oma teenuseid ka Meriti muljetavaldava suurusega klientuurile.”