Partnerite kaasamine

Partnerite kaasamine on äripartnerite veenmine EDI kasutamise osas – asudes vahetama tellimusi ning arveid elektrooniliselt on võimalik ostu- ja müügiprotsessides hoida kokku hulgaliselt aega ja raha.

Partnerite kaasamine

Partnerite kaasamine on EDI-projekti kõige olulisem osa.

EDI peamine väärtus seisneb vastuvõetud tehingudokumentide töötlemisel säästetud ajas. Keskmiselt hoiab ettevõte iga vastuvõetud dokumendi kohta (sõltuvalt dokumendi pikkusest) kokku 10–30 minutit tööaega. Ajakulu väheneb tänu protsessist kõrvaldatud manuaalsetele toimingutele, näiteks andmete korduv sisestamine laotarkvarasse paberilt, e-postist või PDF-ist, dokumentide võrdlemine, vigade parandamine jne.

Mida suurem on partnerite arv, kellega e-andmevahetust tehakse, seda suuremat väärtust EDI pakub. Seega peaksite oma partnerite EDI-le suunamisel olema järjekindlad. Tehniline võimekus on eduka EDI-projekti jaoks vaid eeltingimus. Palju olulisem on saavutada oma partneritega vastavad ärilised kokkulepped.

Kuidas EDI loob väärtust?

Telema landing icon

Säästab AEGA ja RAHA

EDI automatiseerib hulga tegevusi tellimuste ja arvete käsitlemisel, näiteks ei ole vaja andmeid käsitsi sisestada, dokumente võrrelda, vigu parandada jne.

Telema landing icon

TURVALINE ja TÄPNE

EDI ühendused on turvalised ja dokumendid korrektsed, need saabuvad õigel ajal õigesse sihtkohta ning arveid ei saa kaaperdada.

Telema landing icon

INTEGREERITUD

Dokumentide vastuvõtmine ja saatmine on võimalik otse teie lao- või majandustarkvaras. Telema EDI moodul enamkasutatavates tarkvarades võimaldab EDI-ga liituda lihtsalt, kiirelt ja säästlikult.