Saame tuttavaks: Robin, raamatupidaja virtuaalne assistent

Uudised

Saame tuttavaks: Robin, raamatupidaja virtuaalne assistent

Telema tööka kollektiiviga on liitunud raamatupidaja virtuaalne assistent Robin. Ta aitab raamatupidajal arve andmeid sisestada ning finantsjuhil automatiseerida ka väga detailset ostuarvete kulujaotust. Robinit saab õpetada ka arveid kindlatele kinnitusringidele määrama ning korduvarveid automaatselt kinnitama.

Robin ei asenda raamatupidajat, küll aga aitab olla efektiivsem, lihtsustades ja kiirendades ostuarvete menetlusprotsessi. Tänu Robinile saavad raamatupidajad keskenduda suuremat väärtust loovatele tegevustele. Juhtkonnal aga tekib kuludest kiiremini parem ülevaade.

Robini abil automatiseerivad oma arvemenetluse kõik tänased ja homsed Telema eFlow teenuse kasutajad. Enam ei pea ostuarveid meilist taga otsima, neid välja printima, paberil allkirjastama ega kaustas arhiveerima. Süsteemi töölaualt näeb alati, kelle kord on arvet kinnitada ning vajadusel saab kasutajat meeldetuletuseks müksata. Eriti soojalt on juhid vastu võtnud eFlow mobiilirakenduse, millega saab nüüd arveid igal pool ja igal ajal mugavalt kinnitada.

Telema eFlow on tänaseks kasutusel juba 12 riigis, sh Saksamaal, Jaapanis ja Austraalias. Robini abi kasutavad näiteks Transferwise, Pipedrive, Respo Haagised, aga ka Nõo ja Luunja vallavalitsused.