EDI Buyer – tööta targalt, las info liigub automaatselt

Muuda oma arvepidamine elektroonseks. Vaheta arveid, tellimusi ning teisi andmeid enda ja tarnija tarkvara vahel vaid hetkega.

E-andmevahetusega loobud hooletusvigadest, tühjast tööst ja andmete ümbertrükkimise vaevast. Nüüd saad saabunud kauba kiiremini arvele võtta ja seda müüma hakata.

Vaheta andmeid automaagiliselt

Loobu katkise telefoni sündroomist. Edaspidi liigub info ise – kiirelt, täpselt ja muutmata kujul. Otse ühest tarkvarast teise.

Telema <p>Loobu katkise telefoni sündroomist. Edaspidi liigub info ise – kiirelt, täpselt ja muutmata kujul. Otse ühest tarkvarast teise.</p>

Tellimuse esitamine*

Koosta tellimus oma majandustarkvaras. Telema tõlgib selle Sinu partneri tarkvara jaoks loetavasse formaati ja edastab talle Sinu tellimuse.

Tellimuse vastuvõtt*

Tellimus jõuab automaatselt partneri tarkvarasse. Ta võib tellimust kohe täitma hakata, sest andmeid pole vaja uuesti sisestada.

Arve koostamine*

Sinu partner koostab tellimuse põhjal oma majandustarkvaras arve. Telema muudab arve automaatselt Sinu jaoks loetavasse formaati.

Arve vastuvõtt*

Arve jõuab otse Sinu majandustarkvarasse. Enam ei ole Sul andmeid vaja uuesti sisestada. Nüüd saad kauba kiiremini arvele võtta ja seda müüma hakata.

*Lisaks tellimustele ja arvetele on võimalik vahetada ka vastuvõtukinnitusi, saatelehti ning tagastusteateid.

E-andmevahetus on efektiivse äri standard

E-andmevahetusega vähendad vigu ja võidad aega. Tänu sellele tõuseb kogu ettevõtte efektiivsus.

Täpne

Täpne

Loobu andmete pidevast ümbertrükkimisest ja sellest tekkinud hooletusvigadest. E‑andmevahetuse abil liigub info tarkvarade vahel automaatselt ilma inimese sekkumiseta.

Tõhus

Tõhus

E-arved jõuavad otse Sinu tarkvarasse 24/7. Enam ei kulu Sul aega ega ressurssi info sisestamisele. Saad kauba viivitamatult arvele võtta ja seda müüma hakata.

Turvaline

Turvaline

Hoiame Sinu andmeid ja dokumente turvaliselt. Krüpteeritud andmesidekanalid, dokumentide varukoopiad, ISO 27001 sertifitseeritud serverimajutus – kõik Sinu rahuliku une heaks.

Kiire

Kiire

E-tellimused jõuavad otse Sinu partneri tarkvarasse. Partner saab tellimusi kohe täitma asuda ja kaup jõuab Sinuni õigel ajal.  

Motiveeriv

Motiveeriv

Motiveeri oma töötajaid. Tühjast paberitööst loobudes saavad nad keskenduda tähendusrikkamatele ülesannetele ja luua rohkem väärtust.

Edumeelne

Edumeelne

Edenda oma koostööd hankijaga. Vaheta telefoni- ja meilitellimused EDI vastu ning kasuta säästetud aega, et partneriga sisulisi küsimusi arutada.

Täielik ülevaade. Alati kontrollitav

Ehkki e-andmevahetus toimub silmale nähtamatult, pääsed infole alati mugavalt ligi. Tehinguid ja dokumendivahetust saad kontrollida Telema Portaalist.

Portaal annab põhjaliku ülevaate kogu Sinu e-andmevahetusest.

Saad kontrollida saabunud arveid ja saatelehti, samuti saadetud tellimusi, vastuvõtukinnitusi, tagastusteateid. Võid hallata kasutajaid ja partnerite infot.

Kas teadsid, et ühe arve käsitlemine võtmine võtab ligikaudu 30 minutit?

Arvuta, kui palju säästad kasutades EDI!

Calculator step #1

1. Sisesta andmed

Calculator step #2

2. Vajuta "Arvuta"

Calculator step #3

3. Avasta, kui palju EDI-ga säästad

Laiendused

EDI Buyer võib Sulle veelgi kasumlikum olla, kui kasutad seda koos laiendustega.

Telema <p>EDI Buyer võib Sulle veelgi kasumlikum olla, kui kasutad seda koos laiendustega.</p>

Data Quality – arve andmete kontroll

Hankijad saadavad Sulle puuduliku infoga arveid? Tooteinfo vastuvõetud dokumentidel ei ühti saadetuga?

Võta vastu ainult korrektseid dokumente.

Vaata, kuidas