Kaasamiskirjad ostjalt tarnijatele

Tarnijale, kes ei ole Telema võrgus

 

Hea koostööpartner!

 

Oleme kasutusele võtnud Telema e-andmevahetuse (EDI) teenused, et muuta kauba tellimis- ja vastuvõtuprotsessid tõhusamaks.

Alates pp.kk.aaaa saadame Teile tellimusi ja võtame Teilt vastu arveid ainult masinloetaval kujul EDI teel, läbi Telema.

 

EDI ehk e-andmevahetus tagab kiire ja turvalise andmete liikumise majandustarkvarade vahel, ilma andmeid käsitsi korduvalt sisestamata. Automaatselt süsteemi saabunud arvete-saatelehtedega kiirendame kauba müügisaali jõudmist ning Teie arve tasumist. Meie poolt saadetavad EDI-tellimused vähendavad teil omakorda andmete sisestamise mahtu ning tagavad andmete täpsuse.

 

Selleks, et alustada meie EDI-tellimuste vastuvõtmise ja meile EDI-arvete saatmisega, palun võtke ühendust Telemaga e-posti aadressil telema@telema.com. Telema meeskond nõustab teid EDI teenuste kasutuselevõtmisel.

 

Pärast pp.kk.aaaa paberil või e-posti teel edastatud arvetele rakendub manuaalse käsitlemise tasu 20 eurot arve kohta.

 

Täname meeldiva koostöö eest.

Lugupidamisega


Tarnijale, kes on Telema võrgus

 

Hea koostööpartner

 

Oleme kasutusele võtnud Telema e-andmevahetuse teenuse, et muuta kauba tellimis- ja vastuvõtuprotsessid tõhusamaks.

Alates pp.kk.aaaa saadame tellimusi ning võtame vastu arveid ainult masinloetaval kujul EDI teel, läbi Telema.

 

Telema kliendina on teil juba EDI võimekus olemas ja meiega lihtne alustada. E-dokumentide vahetamise alustamiseks tuleb hiljemalt pp.kk.aaaa teha järgmist:

  • luua EDI-seosed Telema portaalis meie kauplustega;
  • seadistada oma majandustarkvaras arvete edastamine ja tellimuste vastuvõtmine Telema kaudu, iga meie poe/asukoha kohta;

 

Pärast pp.kk.aaaa paberil või e-posti teel edastatud arvetele rakendub manuaalse käsitlemise tasu 20 eurot arve kohta.

 

Millised on EDI kasud?

  • Tarnijad, kes juba vahetavad meiega EDI kaudu kaubandusdokumente, on väga rahul, et nende tellimused jõuavad neile otse majandustarkvarasse ja nad ei pea kulutama väärtuslikku aega tellimuste käsitsi sisestamisele. EDI arvete saatmine aga tagab nende õigeaegse töötlemise ja tasumise.
  • EDI võimaldab meil oluliselt säästa aega ja raha kauba vastuvõtuprotsessidelt, kaubad kiiremini kätte saada ja müüki suunata – see annab meile mõlemale võimaluse tagada kauba kättesaadavus tarbijale õigel ajal ja õiges kohas.

 

Täname meeldiva koostöö eest

Lugupidamisega