Kaasamiskirjad ostjalt tarnijatele

Tarnijale, kes ei ole Telema klient

 

Tere / Austatud koostööpartner / ….!

 

Oleme kasutusele võtnud Telema e-andmevahetuse teenused, et muuta kauba tellimis- ja vastuvõtuprotsessid tõhusamaks. Alates xx.xx.2020 saadame tellimusi ning võtame vastu kaubaarveid vaid elektrooniliselt (EDI teel) läbi Telema.

 

EDI ehk e-andmevahetus tagab kiire ja turvalise andmete liikumise majandustarkvarade vahel, ilma andmeid käsitsi korduvalt sisestamata. Automaatselt süsteemi saabunud arvete-saatelehtedega kiirendame kauba müügisaali jõudmist ning Teie arve tasumist. Meie poolt saadetavad EDI-tellimused vähendavad teil omakorda andmete sisestamise mahtu ning tagavad andmete täpsuse.

 

Selleks, et alustada meie EDI tellimuste vastuvõtmist ja meile arvete edastamist, palun võtke ühendust Telemaga aadressil telema@telema.com. Telema meeskond nõustab teid EDI teenuste kasutuselevõtmisel.

 

Täname meeldiva koostöö eest. / Lugupidamisega / …


Tarnijale, kes on Telema klient

 

Tere / Austatud koostööpartner / ……

 

Oleme kasutusele võtnud Telema e-andmevahetuse teenuse, et muuta kauba tellimis- ja vastuvõtuprotsessid tõhusamaks. Alates xx.xx.2020 saadame tellimusi ning võtame vastu arveid vaid elektrooniliselt läbi Telema.

 

Järgnevate sammudena palume:

  • luua ühendused Telema portaalis meie kauplustega;
  • aktiveerida majandustarkvaras arvete edastamine ja tellimuste vastuvõtt Telema kaudu;
  • saata edaspidi müügiarved meile elektroonselt.

 

Alates xx.xx.2021 paberkujul või e-posti (PDF) teel edastatud arvetele rakendub käsitluse tasu xx eur.

 

Täname meeldiva koostöö eest / Lugupidamisega / …