Account Studiost sai 34. Telema Sertifiseeritud Partner

Uudised

Account Studiost sai 34. Telema Sertifiseeritud Partner

Alates septembrist saavad ka Account Studio kliendid kiiresti ja kergesti EDI dokumente vahetama asuda. Telema 34. Sertifitseeritud Partnerina on Account Studio klientidel võimalik Telema võrgustikus EDI-dokumente vahetada rohkem kui 4000 kaupluse ning 1000 tarnijaga.

Account Studio juhatuse liikme Eero Kääriku sõnul on nende jaoks oluline pakkuda oma klientidele stabiilset terviklahendust. “Account Studio on turul olnud enam kui 20 aastat. Hoolitseme igapäevaselt selle eest, et meie klientide äriprotsessid toimiksid laitmatult. Tänu Telema EDI lahenduse juurutamisele võidavad nii meie AccountStudio äritarkvara kliendid kui ka me ise raamatupidamisteenuse pakkujana. Tänu müügi ja arveldusega seotud tegevuste automatiseerimisele jääb rohkem aega sisulise tööga tegelemiseks,” rääkis Käärik.

Account Studio Telema EDI Mooduli kasutajad saavad Telema võrgustikus vahetada elektroonsel kujul tellimusi, arveid, saatelehti, vastuvõtukinnitusi ning tagastusteateid. EDI Mooduli aktiveerimine AccountStudio äritarkvaras võtab aega kuni 5 tööpäeva.