Telema 20 – visioonist juhtiva teenusepakkujani

Uudised

Telema 20 – visioonist juhtiva teenusepakkujani

Aasta 2020 jääb kauaks meelde mitmel põhjusel. Telema jaoks tähistab see ka äritegevuse 20. juubelit. Kaks aastakümmet tagasi avatud tillukesest Tallinna esindusest on sirgunud Baltimaade juhtiv EDI ja e-arvelduse operaator.

Septembrikuus korraldas Telema sünnipäevapeo, kuhu olid kutsutud pikaajalised kliendid, koostööpartnerid ja töötajad – kokku enam kui 120 külalist. Telema tegevjuht Hele Hammer sõnas oma juubelikõnes: “Tänan kõiki, kes on jaganud meie nägemust protsesside automatiseerimisest ja usaldanud oma tarneahela infovoogude haldamise Telema kätesse.” Sõnavõtus meenutas Hele Telema senist teekonda, koos tõusude ja mõõnadega, avaldades tunnustust firma asutajatele, töötajatele ja partneritele.

Telema 40-liikmeline meeskond annab iga päev endast parima, et pakkuda klientidele Baltimaade kõige usaldusväärsemat EDI ja e-arvelduse teenust, hoides kõrgel Telema mainet. Enam kui 1200 tarnijat ja ligi 4500 kauplust, kes on liitunud Telema võrgustikuga, saavad osa elektroonilise andmevahetuse (EDI) hüvedest ning kasutavad ka mitmeid lisaväärtusteenuseid. Telemal on teostamist ootavaid ideid paljudeks aastateks. Loodame neid jagada oma kasvava EDI-võrgustikuga ning soovime jätkuvat edukat koostööd!