Telema EDI rändlusvõrgus nüüd ka KMD, Pagero ja Expert Software

EDI, Uudised

Telema EDI rändlusvõrgus nüüd ka KMD, Pagero ja Expert Software

2023. aasta sügisel laiendas Telema oma EDI võrgustiku ulatust Taanis, Rootsis ja Rumeenias. Rändluskokkulepped on sõlmitud ja tehnilised ühendused olemas kolme uue EDI rändluspartneriga: KMD, Pagero ja Expert Supplier.

Taani EDI operaator KMD toob Telema laienevasse võrku rohkem digiteerimislahendusi ja EDI ekspertiisi. Mayeri Industries ja TY Nordic on esimesed kliendid, kes kasutavad uut rändlusühendust KMD-ga, et saada EDI tellimusi ja saata EDI arveid oma jaemüüjatele Taanis. Selles kanalis toetatakse ka teisi levinud EDI dokumenditüüpe.

Rootsi ettevõte Pagero AB, kellel on esindatus 53 riigis ja 30 kontorit üle maailma, on liitunud Telema jõududega, et laiendada mõlema operaatori klientide EDI võrgustikku.Uue ühenduse esimesed kasusaajad Tootsi Turvas ja Kekkilä saadavad oma elektroonilised ostuarved Telema kaudu Pagero AP Automation lahendusse. Telema-Pagero rändluse kaudu saavad ettevõtted nüüd hõlpsasti saata ja vastu võtta tellimusi, arveid, tellimuskinnitusi ja muid levinud EDI dokumenditüüpe.

Telema on tugevdanud oma kohalolekut ka Rumeenias, sõlmides rändluslepingu lepingu Expert Software’iga. See projekt alustati Bolt Market EDI liikluse teenindamiseks Rumeenias. Detsembri lõpuks saavad juba üle 10 tarnija selle ühenduse kaudu vastu võtta EDI tellimusi ja saata EDI arveid.

Telema rändlusprojektide torus on veel mitmeid uusi partnersuhteid Rumeenias, Portugalis ja Soomes, mis veelgi enam laiendab Telema juba niigi põhjalikku EDI võrku kogu Euroopas. See võimaldab meie klientidel “EDIfitseeerida” kogu oma andmevahetuse partneritega, kaasa arvatud piiriüleste tehingute korral.

Kuna ülemaailmne majandus jätkab nõudmist tõhusate digitaalsete protsesside järele, paigutab Telema oma laienenud rändlusvõrk selle EDI maastiku esirinda Baltikumis.

Kui teie partnerid töötavad Pagero, KMD ja/või Expert Software’iga, on nüüd võimalik need ühendused kiiresti seadistada ja tööle panna! Võtke ühendust oma Telema kliendihalduriga ja andke neile teada oma soovidest.

  • (kohustuslik)