Bolti kulusid aitab jälgida Telema eFlow

Uudised

Bolti kulusid aitab jälgida Telema eFlow

Bolt (endine Taxify) on kasutanud Telema eFlow teenust alates 2018. aasta juunist.  Rohkem kui 200 Bolti ärijuhti 28. erinevas riigis kasutavad eFlow’d nii arvete kinnitamiseks kui ka kulude jaotamiseks. “Enne eFlow kasutuselevõttu oli Bolti ostuarvete kinnitamise protsess üsna segane. Meil ei olnud selget ülevaadet, millised arved ootavad kinnitust ja millised kulutused peame broneerima olemasolevaks perioodiks”, selgitab Bolti finantsjuht Anneli Aljas. “Telema eFlow teenusega on meil täielik ülevaade kõigist arvetest ning vajadusel saame vastutajaid “müksata”, et nad perioodi lõppedes arveid kiiremini menetleksid”.

Hoolimata sellest, et e-arved on Euroopas muutumas aina populaarsemaks, saadetakse endiselt paljud e-arveid välja PDF formaadis. Telema eFlow suudab töödelda andmeid PDF faililt ning lubab neid ka elektrooniliselt kinnitada.  “Meile meeldib eFlow puhul kõige enam see, et saame kõiki arveid ühtemoodi töödelda, vahet ei ole, kas nendeks on e-arved, PDF- või hoopis paberarved. Kõik e-arved saabuvad süsteemi läbi operaatorite, emaili kaudu saadetud PDF-d digiteeritakse eFlow poolt ja paberarved saame sisestada läbi spetsiaalse vormi, “ selgitab Anneli.

Bolt on loonud eFlows mitmeid automaatseid kulude kinnitamise reegleid, et tarnijatelt saabuvad e-arved saaksid käsitletud võimalikult kiiresti. “Näiteks üüriarvete kulud konteeritakse automaatselt rendi- ja kommunaalkulude kontodele ning jagatakse  automaatselt kulukeskuste vahel,” ütleb Bolti kontroller Veronika Pau.

Raamatupidajad kasutavad enamasti Telema eFlow desktopi versiooni, kuid Bolti kesk- ja tippjuhtide vaieldamatuks lemmikuks on eFlow mobiiliäpp. “Nüüd saame arveid kinnitada näiteks lennujaamas lendu oodates või Boltiga sõites. See kiirendab oluliselt meie ostuarvete käsitlemise protsessi, saame perioodi õigeaegselt sulgeda ning maksta tarnijatele õigeaegselt ,” kommenteerib Anneli.

Telema eFlow teenus on pidevalt uuendamisel ja täiustamisel. Bolti eFlow kasutajad on edastanud eFlow arendustiimile palju erinevaid ideid teenuse täiustamiseks. Telema eFlow tootetiim on ametis ideed sorteerimise ning parimate ideede elluviimisega. 

Telema eFlow on lahendus ostuarvete menetlemiseks ja kulude jagamiseks. Ostuarved saab saata elektroonilisele kinnitusringile ning korduvarvete kulude jagamist saab automatiseerida. Telema eFlow teenust kasutavad näiteks Transferwise, Cleveron, PRFoods grupp, Olympic Casino, Eften ning rohkem kui 150 ettevõtet üle maailma. 

Bolt, varasemalt Taxify, on Euroopa juhtiv transpordiplatvorm, mis pakub sõidujagamise ja tõukeratta rendi teenust. Bolt on üks kiiremini kasvavaid transpordiplatvorme kogu maailmas, olles kasutusel rohkem kui 25 miljoni inimesi poolt 30 erinevas riigis.