Softera Baltic – uus MS Dynamics 365 Business Central / NAV sertifitseeritud partner Leedus

EDI, Uudised

Softera Baltic – uus MS Dynamics 365 Business Central / NAV sertifitseeritud partner Leedus

Telema sertifitseeritud partneri leping ettevõttega Softera Baltics allkirjastati 10. aprillil 2020.  Leedu ühe suurima MS Dynamics 365 tarkvaratoega eelmisel aastal alanud koostöö ühine eesmärk on pakkuda klientidele võimalust siseneda EDI-maailma minimaalsete pingutustega.

Softera EDI moodul on mõeldud ettevõtetele, kes kasutavad MS Dynamics NAV 2013R2 või uuemat versiooni. Nüüdsest saavad nad kiiresti liidestuda Telema enam kui 1200 tarnijat ja 4500 kauplust hõlmava võrgustikuga ning hakata oma partneritega kaubandusdokumente vahetama elektrooniliselt. Selleks peavad nad omandama Softeralt õiguse kasutada Microsoft Dynamics Business Centrali (Navision) EDI moodulit, dokumendiliikluse kindluse ja turvalisuse eest hoolitseb Telema. Teenuse aktiveerimine toimub Telema poolt tasuta.

Softera tootearenduse juht Anna Stumbrienė kommenteerib: „Me töötame erinevate ettevõtetega, keskendudes tarneahela juhtimisega seotud lahenduste pakkumisele. Võime julgelt väita, et firmad, kes valivad digimuutuste tee, annavad oma ärile konkurentsieelise. On ilmne, et kiiresti muutuvas maailmas mängivad e-arved ja e-dokumendid ettevõtete igapäevatöös olulist rolli. Meil on hea meel teha Telemaga koostööd ja tagada klientidele EDI abil korrektsed e-dokumendid ning kulude kokkuhoid”.

Telema Leedu maajuht Ramūnas Tvarijonas lisab: “Näeme Leedu turul EDI-le suurt potentsiaali, sest paljud ettevõtted revideerivad oma protsesse ja otsivad lahendusi infovoogude digitaliseerimiseks. Microsoft Dynamicsi 365 erinevad tarkvaratooted on meie klientide poolt laialdaselt kasutusel. Meil on väga hea meel, et just Softerast sai Telema 38. sertifitseeritud partner Balti riikides”.

Softera Baltic asutati 2008. aastal ja on praegu Leedu üks suurimaid ja kogenumaid Microsoft Dynamics 365 (ERP / CRM / BI) partnereid. Ettevõtte peamine fookus on suunatud äriprotsesside digitaliseerimisele ja optimeerimisele. Softera Baltic on usaldusväärseks partneriks enam kui 350 kliendile tootmise-, kaubanduse- ja teenindussektoris üle kogu maailma.