Telema omandas Läti mobiilse müügimeeskonna rakenduse eAgent

Uudised

Telema omandas Läti mobiilse müügimeeskonna rakenduse eAgent

Detsembris 2018 ostis Telema Läti ettevõtte eAgent E-PASAULE SIA, mille omandusse kuulub müügiprotsesside efektiivistamiseks mõeldud IT-lahendus eAgent. Rakendust kasutab rohkem kui 500 inimest 65 rahvusvahelise haardega müügi- ning logistikaettevõttest Baltikumis.

eAgent on Android OS-il põhinev universaalne IT-lahendus, mis aitab kliendikülastusi tegevatel mobiilsetel töötajatel müügiprotsesse efektiivsemaks muuta. Visiitidel kogutav info liigub rakendusest reaalajas serverisse ja/või raamatupidamisprogrammi. Andmete tuvastamiseks kasutatakse eAgendis NFC lahendust, QR koodi, triipkoodi skännerit ja kaameratuvastust ning see töötab nii online’is kui offline’is.

Telema tegevjuhi Hele Hammer sõnul on eAgent heaks täienduseks Telema tooteportfellis. „Usume, et suudame oma klientidele tulevikus veelgi kvaliteetsemat teenust pakkuda, kombineerides eAgendi arendus- ja klienditoemeeskonna tugevused Telema teadmiste ning kogemusega,“ rääkis tulevikuplaanidest Hele Hammer.

eAgendi loonud ettevõtte E-Pasaule SIA juht Stas Bervjaconok selgitas müügi tagamaid: „Oleme Telemaga koostööd teinud juba enam kui kümne aasta vältel, pakkudes EDI-teenust meie ühistele klientidele. Usume, et eAgent sobib hästi Telema tooteportfelli. Saame E-Pasaules keskenduda nüüd oma peamisele ärivaldkonnale, milleks on IFS rakenduste juurutamine ja pangalahenduste arendamine.“

Lisaks EDI-dokumendiliikluse teenusele, pakub Telema mitmeid väärtust lisavaid teenuseid, nende hulgas SFA (Sales Force Automation) lahendusi. Telema süsteemis on rohkem kui 4400 poodi ja 1200 tarnijat, kes vahetavad omavahel üle 16 miljoni e-dokumendi aastas. Telemal on kliente 35 riigis, enamik neist Baltimaades, aga ka näiteks Saksamaal, Brasiilias ja Austraalias.