Telema esitleb spetsiaalselt Baltimaade tarnijate ja tootjate vajadustega kohandatud tooteinfo haldussüsteemi

PDS, Uudised

Telema esitleb spetsiaalselt Baltimaade tarnijate ja tootjate vajadustega kohandatud tooteinfo haldussüsteemi

Enam kui 20-aastase tehnoloogiaarenduse kogemusega Baltimaade juhtiv EDI- ja e-arvelduse operaator Telema on loonud uue lahenduse tooteinfo haldamiseks. Tooteinfo haldussüsteem Telema PDS (Product Data Sync) võimaldab tarnijatel – tootjatel ja hulgimüüjatel – hallata kogu teavet oma kaubavaliku kohta ühes andmebaasis tõhusalt ning turvaliselt. Uue rakenduse kaudu on võimalik edastada oma tooteandmeid jaemüüjatele täpselt selles vormingus, mida iga jaemüüja vajab.

Telema PDS-i tootejuht Priit Pommer selgitab:

“Meie senine kogemus kinnitab, et tooteandmete  liikumine tarneahelas saab olla senisest palju tõhusam. Esimese kolme kuuga on uue lahenduse juurutanud ettevõtete jaoks andmevahetus partneritega muutunud 42% võrra kiiremaks. 

Seega saavad jaekauplused täpsed ja kontrollitud tooteandmed kätte lausa kaks korda kiiremini. Samuti võimaldab kiirem andmevahetus tuua sujuvamalt turule uusi tooteid ning laiendada müügikanaleid.”

Tooteinfo haldussüsteem Telema PDS toimib tarnija ja jaemüüja vahelise ühenduslülina, koondades kogu toote müügiks vajaliku teabe ühte kohta. Olles süsteemis loonud  tootekaardi, saate seda kohandada erinevate jaekettide andmetabelite jaoks ning mugavalt jagada.

Müügiäris tegutsevate ettevõtete jaoks, kes haldavad igapäevaselt kümneid, sadu või tuhandeid kaubaartikleid, on tooteinfo halduskeskkond kestlik lahendus, mis hoiab ära keerukad ja ressursimahukad muudatused majandustarkvaras.

“Võimalus leida nutikaid lahendusi ja neid ka edukalt rakendada on see, mis annab  ettevõtjatele e-kaubanduse vallas selge edumaa mitte ainult Baltikmaades, vaid ka laiematel turgudel. On hea meel tõdeda, et meie uusim toode Telema PDS tuleb turule õigel ajal, aidates kaubandussektoril digimuutustega sammu pidada “räägib Telema tegevjuht Hele Hammer.

 

Telema PDS-i arendust toetab läbi Interreg Eesti-Läti programmi Euroopa Regionaalarengu Fond.